Hakkımızda
ŞİRKET PROFİLİ

Şirket Profili

Laben; En ekonomik şartlarda, sıfır hata ile daima ve güvenilir kalitede üretim yaparak, tüm birimlerinde toplam kalite anlayışı doğrultusunda hizmet vermektedir. Müşteri beklentilerine en uygun çözümün sağlanması için gelişmiş teknolojilerin kullanılması ile müşterilerin doğru ürün ve tasarıma yönlendirilmesi öncelikli olarak hedeflenmektedir.

Laboratuar cihazları pazarlamak amacıyla 1993 yılında kurulan Laben, birinci yılının ardından sektördeki donanım, proje ve hizmet konusundaki yetersizlik nedeniyle oluşan müşteri talepleri doğrultusunda hizmet alanını genişletmiştir Kısa sürede yurt içi ve yurt dışında pek çok başarılı projeyi tamamlamıştır.

Laben satış ve pazarlama gücünü, yenilikçi ve yaratıcı çalışmalarla birleştirip, kalite ve hizmet anlayışını sürekli geliştirmiştir. Laben, laboratuar hizmetleri konusunda, uluslararası çözüm ortaklarıyla yapmış olduğu çalışmalar sonucunda, standartlara uygun laboratuarlar oluşturmaya ve yenilikler sunmaya devam etmektedir.

Laben, akredite laboratuar sistemlerinde laboratuarlarınızın projelendirilmesi, inşa işleri, laboratuar tezgah ve donanımlarının imalatı ve montajı, laboratuar cihazlarının kurulum ve eğitim hizmetlerinin tamamını gerçekleştirmektedir. Satış ve satış sonrasında da devam eden kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve sürekliliği, çevre güvenliği ve duyarlılığı, iş sağlığı ve işçi güvenliği vb. temel prensipler dahilinde hizmet sunan Laben, yenilikçi çözümler sunmaya devam edecek.

VİZYONUMUZ
MİSYONUMUZ
 • Sektörümüzde öncü şirket olmak
 • Sistemde sürekliliği sağlamak
 • İnsanlara saygı ve sevgi ile yaklaşmak
 • Dürüst olmak
 • Örnek firma olmak
 • Hoşgörülü olmak
 • Güvenilir olmak
 • Disiplinli olmak
 • Çevreye saygılı olmak
 • Kalitede ve hizmette rekabetçi olmak
 • Müşterilerimiz ile sürekli dost kalmak

Müşterisine kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunan, müşterisi ve çalışanları ile bütünleşmiş, kalitesi ve güvenilirliği ile tanınan, çevre bilinci ile düşünüp doğa ve insanı seven, yöneticileri ve tüm çalışanları görev ve sorumluluklarının bilincinde "önce hizmet" ilkesi ile çalışan bir kurum olmaktır.

Sayılar ile LabenLab

Farkımız Tecrübelerimiz

0

Fazla Proje

0

Aşkın Danışmanlık Hizmeti

0

Memnuniyet Garantisi

0

Yakın Memnun Müşteri

SÜREÇ

Özel projelendirme, özel üretim.

Günümüzde şirketlerin prestijlerini ön plana çıkaran ve yaşayan mekanlar haline gelen laboratuarlar, sadece kaliteyi yükseltmek adına küçük örneklemelerin yapıldığı odacıklar olmaktan çıktı. Bu nedenle, tasarım esnasında iş akışı, ergonomi, güvenlik, estetik, fonksiyonellik vb. bir çok konu bir arada ele alınmalı. Projelendirme sırasında ise alanın boyutu, kullanılacak olan tesisatların çeşitliliği ve miktarı, ihtiyaç duyulan tezgah derinliği ve uzunluğu, havalandırma ihtiyaçları gibi mekanı ve ihtiyaçları ilgilendiren tüm kıstaslar göz önünde tutulmalıdır. Planlama aşamasında, alanında uzmanlaşmış mimar ve mühendis kadrosu üretim kadrosuyla ortaklaşa çalışarak tasarımı gerçekleştirmekte ve projeler üç boyutlu olarak hazırlanmaktadır. Tüm teknik detaylarına (elektrik, su, gaz tesisatları, havalandırma sistemi vb.) kadar çözümlenen projenin ardından üretim aşamasına geçilmektedir. Teklif aşamasında danışmanlık ile başlayan süreç; planlama, proje yönetimi, üretim, sevkiyat ve çalışabilir haldeki laboratuarın teslimatını kapsar.

Uzun ömürlü doğru bir yatırım,

Laben proje işleri, laboratuar mobilyalarının sağlamlığın çok önemli olduğunu biliyor. Unutmayın... Hatalı yerleşim, hatalı malzeme veya hatalı detaylar, hem çalışan verimini düşürür, hem de laboratuarınızın ömrünü kısaltır. Kaliteli ve doğru sewçilmiş malzemelerle oluşturulmuş bir laboratuar, uzun ömürlü ve doğru bir yatırım olarak size uzun yıllar hizmet verebilecektir. Laben'in her ürünü 2 yıl boyunca garantilidir. Ayrıca size sunulan danışmanlık hizmeti süresiz devam eder.

TOP